Ankara Yorgan ve Battaniye Yıkama

ANKARA ERYAMAN YORGAN - BATTANİYE YIKAMA 

İyi bir uyku ortamının oluşmasını sağlamak için yatak, yastık yanında üzerinize örteceğiniz yorgan, battaniye gibi eşyaların seçimi de bir o kadar önem arz etmektedir. Çünkü iyi bir yorgan veya battaniye aşırı terletmeyen, vücudumuzun havalanmasını sağlayarak uyku düzenimizi bozmayan, ideal ağırlıkta olmasıyla uyku boyunca rahat bir şekilde dinlenmenizi sağlayan bir uyku aracıdır. Eski tarihlerde elyaf, polyester veya sentetik benzeri malzemeler olmadığı için yorganlar, koyunların yünlerinin kırpılması sonucu tamamen doğal yollarla üretilmekteydi. 

Yünden üretilen yorganlar, son derece sağlıklı ve iyi bir uyku ortamının oluşmasına da yardımcı olur. Yün yorganlar iç dokuları sayesinde hava sirkülasyonu sağladığı için aşırı terlemeyi veya üşümeyi önler. Bu da demektir ki yün yorganlar dört mevsim kullanılabilecek özelliğe sahiptir. %100 organik ve tamamen doğaldır.

Günümüzde yün yorganların yanında elyaf, polyester gibi ucuza imal edilen malzemelerden de yorganlar üretilmeye başlanmıştır. Sonuçta hangi malzemeden üretilirse üretilsin tüm yorgan çeşitleri belli dönemlerde temizlenmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Zamanla yorganların hepsi etkilendiği dış ortamlardan dolayı koku, tozlanma, bakteri oluşumlarına karşı koyamaz. İşte tam bu noktada profesyonel yıkama ve kurutma firmaları gündeme gelmektedir. Ankara Eryaman Yorgan, Battaniye yıkama firması, doğru yöntemlerle yorgan ve battaniyelerinize zarar vermeden, tecrübeli ve bu konuda iyi yetişmiş personelleri ile  yorgan veya battaniye çeşidine en uygun organik deterjan ve ısı sistemi ile son derece gelişmiş modern yıkama ve kurutma makinaları ile anti bakteriyel temizlik yapmaktadırlar. 

YORGAN – BATTANİYE YIKAMA

Ankara Eryaman Yorgan ve Battaniye Yıkama firmamız ile gerek telefon veya gerekse www.gulhalikoltukyikama.com internet adresimiz aracılığı ile irtibata geçmesi sonucu, servis hizmeti veren personellerimiz, müşterinin belirttiği tarih ve saatte randevu verdiği adrese zamanında giderek, temizlenmesini istediği yorgan veya battaniyelerini teslim alır. Teslim alınan eşyaların diğer müşteri malzemeler ile karışmaması için ilk önlem olarak etiketleme işlemi yapılarak, müşteriye bir suret fiş teslim edilir. Sonrasında firmamıza götürülen yorgan veya battaniyeler önce yüksek devirli ve vakumlu toz alma makinalarında toz alma işlemleri yapılır, arkasından özel yıkama makinalarında yıkama aşamalarına geçilir. Özel yıkama makinalarında yorgan veya battaniyeler için özel deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanılarak, yorgan veya battaniyelerin özelliklerine göre yıkama makinasında belirli devir ve zaman içerisinde yıkama işlemi gerçekleştirilir. 

Yorgan veya battaniye yıkama işlemi bittikten sonra modern makinalarımızda sıkma işlemine geçilir. Sıkma işlemi başarı ile sonuçlandıktan sonra özel kurutma odalarında yorgan veya battaniyelerin tamamen kurumaları beklenir. Yorgan veya battaniyelerin en küçük bir şekilde nemli kalması durumunda içlerinde bakteri ve küf oluşmasına neden olur ve kullanmaya başladığımızda vücudumuzda değişik rahatsızlıklara (alerji, astım v.s)  neden olabilir. 

Yorgan veya battaniyelerin yıkama aşamasından kurutma aşaması sonuna kadar her kademede kontrolleri büyük bir özenle yapılır. Herhangi bir aşamada olumsuzluk görülen yorgan veya battaniyeler, aynı işlemden tekrar geçirilir ve sorun giderilinceye kadar işlemler tekrar edilir. 

Yorgan veya battaniyelerin yıkama ve kurutma işlemleri komple sonuçlandıktan sonra son kontrol yapılır, herhangi bir sorun yoksa hijyen kuralları içerisinde doğal ürünlerden parfümleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. 

Steril bir şekilde ambalajlama işlemi bitirilen yorgan veya battaniyelerin sahibi ile Ankara Eryaman Gül Halı Koltuk Yıkama firmamız yetkilisi karşılıklı görüşülür, sonra teslim adresi konusunda gerekli koordine ve mutabakat sağlanması üzerine Ankara Eryaman Gül Halı Koltuk Yıkama firmamızın servis hizmeti veren personellerimiz aracılığı ile yorgan veya battaniyeler, sahiplerine teslim edilerek yorgan veya battaniye yıkama ve kurutma işlemleri sonlandırılır. 

Ankara Eryaman yorgan veya battaniye yıkama firması olarak önceliğimiz ve hedefimiz, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olumlu olmasıdır.

Not: Yorgan ve battaniyelerinizin fiyatlandırma ve ödeme işlemleri için, www.gulhalikoltukyikama.com internet sitemizdeki fiyatlar veya iletişim bölümündeki irtibat numaralarımızdan ulaşarak öğrenebilirsiniz.