Dört Mevsim Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

Halı yıkama işlemler, sadece ve sadece profesyonel firmalar tarafından uygulandığı takdirde oldukça başarılı sonuçların elde edildiği bir sektördür. Bu noktada evlerin hem tasarım hem de işlevsellik yönü ile en çok ilgi çeken ürünleri olan halılar; her daim temiz, bakımlı ve ilk günkü şıklığı ile bizleri karşılamalıdır. Bu noktaya değinen ve yıllardır Ankara halı yıkama noktasında ortaya koymuş olduğu başarılı performansları ile dikkat çeken firmamız, sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetlerini vermeyi hedefler. Hem çalışanları hem de kullandığı teknikleri ile modern çağın tüm gerekliliklerini yerine getiren, ilk ve tek hedefi müşteri memnuniyeti olan Ankara Gül Halı Yıkama firması oldukça başarılı bir performans çizmeye devam etmektedir. Yıkanması için iletilen tüm halılar, özenle işlenir ve de fabrika ortamında son teknoloji ürünler eşliğinde tertemiz hale getirilerek siz değerli müşterilerin kullanımına sunulur. Kaç metrekare olursa olsun;

  • Ofis
  • Ev
  • Cami
  • İşyeri

Gibi her türlü mekanda yeralan halı, kilim dokuma gibi ürünler özenle yıkanarak en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilmesi amaçlanır. Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş hem de nakit paradan bir hayli kar elde ederek Ankara halı yıkama eşliğinde tüm halıları temizletmiş olmanın verdiği keyfi sürmeye başlarsınız...


Yazın Halı Yıkama

Yaz aylarında halı yıkamak özellikle de sıcak ve kurak geçen şehirlerde oldukça zahmetli bir iş olarak ön plana çıkmaktadır. Öyle ki oda ferahlasın veya iki kat fazla kirlenmiş olan halılar yıkanarak yeni görünümüne kavuşsun gibi isteklerin yerine getirilmesi hedeflenir. Ankara halı yıkama ekibi olarak görev aldığı ilk günden beri aynı hevesle ve aynı amaç doğrultusunda sizlere hizmet etmeyi görev edinen kurucu üyelerinden tutun da sahada çalışan profesyonel ekibe kadar herkes elinden gelenin en iyisini yapmakta, yapılan araştırma ve geliştirme çabaları sonrasında da yine her geçen gün daha iyi bir noktaya gelmeyi hedeflemektedir.


Yapılan araştırmaların gösterdiği en net sonuçlardan bir tanesi şüphesiz yaz aylarında özellikle de Ankara gibi merkezi konumda yer alan ve kurak bir iklime sahip olan şehirlerde, evleri süsleyen aynı zamanda yazlık ve kışlık olarak tekrar tekrar serilen halıların daha fazla kirlendiği gözler önüne serilmektedir. Ankara halı yıkama ekibinin sağladığı imkanlar da işte tam bu noktada devreye girmekte ve sizlerin daha hijyenik koşullarda yaşam sürmesini sağlamaktadır.


  • En çok hangi aylarda halı yıkanır?

Çok sayıda insan temizlik için en uygun zamanın yaz mevsimi olduğuna inanır ve bu nedenle yazın halı yıkama talepleri daha fazla olur. Sıcak havaların etkisiyle halıların kuruma süresi daha kısalır. Bu sayede evdeki tüm halılarını yıkamaya verenler için bekleme süresi uzun olmaz. Sıcak havalarda kalın halılar çok fazla kullanılmadığından yıkama için en uygun vaktin yaz olduğu düşünülür. Ancak başta yaz olmak üzere dört mevsim boyunca halılar sorunsuz şekilde temizlenebilir. Tüm temizlik aşamaları için gerekli ekipman firma bünyesinde mevcut olduğundan hava koşulları fark etmeksizin temizlik yapılır.

Yaz sezonunda yıkama için talep diğer mevsimlere göre biraz daha fazla olduğundan yoğunluktan etkilenmemek adına taleplerinizi bir an önce firmaya iletmenizde yarar vardır. Talebiniz üzerine halılarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve yine aynı şekilde adresinize teslim edilir. Bu iki işlem arasında geçen süre mümkün olduğunca kısadır. Halı yıkama isteğinin iletilmesinin ardından halılar gün içerisinde teslim alınır. Yoğunluk durumuna göre birkaç günde temizlenerek adrese tekrar geri getirilir. Müşterilere bununla ilgili bilgilendirme yapılır.Kışın Halı Yıkama

Yaz aylarından sonra bir parantez de kışın için de halı yıkama sezonu açılmaktadır. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında sürekli kapanan; soba, elektrikli ısıtıcılar ve çeşitli ısınma araçları ile havasız ortamda daha da fazla kirlenen halılar, elbette ki çok daha fazla kirlenmeye yüz tutmakta ve Ankara halı yıkama firması ile kesinlikle çalışma imkanı bulması gerekmektedir. Firmamız kuruluş ilkesi ve çalışma prensipleri dahilinde daima siz değerli müşterilerin memnuniyetini kıstas alır ve bunu gerçekleştirdiği ölçüde başarılı sayılır.

Halı sahiplerinin kendi ürünlerini yıkamak zorunda kaldıklarında, sonuç pek de mükemmel olmayabilir. Bunun temel sebeplerinin başında hangi teknikleri uygulamaları gerektiğine karar verememeleri veya ürünleri yıkarken istemsiz olarak onlara zarar vermiş olma ihtimalleri yer alır. Ankara halı yıkama ekibi çerçevesinde bu ihtimalleri kesinlikle yer verilmez ve iş asla şansa bırakılmaz. Çalışanların hepsi yerinde ve eksiksiz olarak eğitim alır ve sıfır performans odaklı çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Siz değerli kullanıcılarımız için ise değer verdikleri halı, kilim ve paspas gibi eşyalarını gönül rahatlığıyla bizlere teslim etmek kalır.

Sizler de tıpkı daha önce bizimle çalışma fırsatı bulmuş olan diğer mutlu müşterilerimizin arasına katılarak verdiğiniz paranın hakkını kuruşu kuruşuna almak istiyorsanız internet sitelerimiz veya iletişim adreslerimiz üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilir, müşteri hizmetleri temsilciliğimiz ile istediğiniz hizmeti elde etme şansına kavuşabilirsiniz. Üstelik Ankara ve çevresinde bulunan ekibimiz, vermiş olduğunuz yıkama işlemleri için adresinize kadar gelmekte ve verilen talimatlar kapsamında en kısa süre içerisinde halı temizleme işlemini gerçekleştirerek hijyenik koşullar altında eksiksiz bir performans garantisi vermektedir. Bu sayede ürünleriniz ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmadan veya yeni bir hali satın almaya gerek kalmadan tekrar temiz bir görünüme erişmiş olacaktır.


  • Kışın Halı Yıkatılır Mı?

Genellikle halı yıkamadan en fazla zaman halıların kurutulması için ayrılır. Bu nedenle pek çok müşterinin aklında kışın halı yıkama yapılır mı sorusu vardır. Bunun yanıtı "evet" olup halıların kurutulması için her mevsime uygun farklı yöntemler tercih edilir. En çok kullanılan yöntem kurutma odalarıdır ve burada halıların dışarıdan gelebilecek toza, kire karşı kuruması sağlanır. Kurutma odalarında özel askı aparatları vardır ve bu sayede halılar birbirine dokunmadan kurur. Bu odalarda bir halının kuruması ortalama on iki saat sürer. Bu sayede halılar yaz ya da kış fark etmeksizin doğal gaz ya da elektrik enerjisi kullanılarak havadan bağımsız şekilde kullanıma hazır hale gelir.

Halı yıkamanın en rahat, pratik ve güvenilir yolu halı yıkama firmasından destek almaktır. Özellikle kışın halı yıkama konusunda büyük kolaylık sağlayan bu hizmet evde yıkamaya göre daha az maliyetlidir. Bu sayede kışın halılar rahatça yıkatılıp temizlenebilir. Sunulan hizmette halılar lekelerinden arındırılır, özel kurutma odalarında kurutulur, bakteri ve küfler ekarte edilir, ıslak ve kuru olarak en uygun şekilde temizlenir. Tüm aşamaların tamamlanması ortalama üç gün sürer. Ancak bazen yoğunluk durumuna göre bu sürede farklılık olabilir. Bütün müşteriler teslim süresi ile ilgili bilgilendirilir, gerekli hallerde müşterinin uygunluk durumuna göre teslim yapılır. Dört mevsim boyunca yapılan yıkamalarda uygulanan fiyat politikası her zaman aynıdır. Geçerli olan fiyat dahilinde halıların daha temiz ve parlak bir görünüme sahip olması için en uygun yöntemler uygulanır. Bu sırada formunu kaybetmemesi için de önlem alınır. Böylece mutlu müşteri sayısı her daim fazla olmaktadır.Peki dört mevsim halı yıkama ne demektir?

Siz ne zaman isterseniz yaz kış demeden halı yıkama alanında sunulan yenilikleri kapsamaktadır. Güvenilir ve detaylı iletişimler neticesinde en yakın halı yıkama desteğini bulabileceğiniz uygun bir çalışma olmaktadır. Ankara halı yıkama yapılırken, öncelikli olarak bir ayda birkaç tane halı fark etmeksizin halılarınız güvenilir şekilde teslim alınır. Halı yıkama yapılacak alana getirilir. Her mevsimde ve her zaman halı yıkama yapılmaktadır. En yakın halı yıkama merkezimize getirilerek halılarınız burada lekelerine uygun şekilde işlem görür. Profesyonel olarak yıkama işlemi yapılır. Kurutulur ve kuruduktan sonra sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.

Ankara halı yıkama konusunda en uygun ve kaliteli halı yıkama merkezi arıyor iseniz, sizlere ideal şekilde bu üstün kalitede hizmet sunulur. Dört mevsim halı yıkama imkanından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. En yakın halı yıkama noktası için sizler de güvenilir halı yıkama merkezi desteğini istediğiniz zaman alabilirsiniz.


Ankara Genelinde Halı Yıkama 

Ankara halı yıkama firması hizmetini Gül halı olarak sizlere sağlamaktayız. Halı yıkama konusunda uzman personellerimiz ile günlük yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ankara halı yıkama işlemi yaptığımız için yani Ankara genelinde bu işlemi sağladığımız için günlük halı toplanması ve günlük halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Dört mevsim halı yıkama olarak bu işlemi sunmaktayız. En yakın halı yıkama merkezi olarak bulunduğunuz yerde iletişime geçtiğinizde en kısa süre yıkanması için halılarınızı almaya gelmekteyiz.

Dört mevsim halı yıkama özelliğinde her gün ve her mevsim müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak halı yıkama, koltuk yıkama ya da kilim yıkama gibi hizmetler sağlamaktayız. Makine halısı ya da el dokuma halısı; saçaklı halı ya da saçaksız halı uygun koşullar çerçevesinde yıkanarak sizlere teslim edilir. En yakın halı yıkama merkezimizden bu hizmeti alabilirsiniz.

Ankara halı yıkama olarak vermiş olduğumuz Ankara geneli hizmetten yararlanmak adına mutlaka siz de Gül Halı Yıkama farkını denemelisiniz. Dört mevsim halı yıkama özelliklerinin geldiği son teknolojik nokta ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunulacaktır. En yakın halı yıkama merkezimiz ile iletişime geçerek, halı yıkama talebinizi iletebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


  • Kış Mevsiminde Halı Yıkanır Mı?

Evet yıkanır. Halı yıkamak belli mevsimlerde gerçekleşen bir işlem değildir. Bu alanda her mevsimde halınızı yıkatabilirsiniz. Temizlik için halıların belli bir sıklıkta yıkanması gerekir. Özellikle bu alanda kış mevsimi için daha kapsamlı bir halı yıkama işlemi devreye girmektedir. Etimesgut halı yıkama, Batıkent halı yıkama, halı yıkama sincan bölgesi ve kısacası Ankara halı yıkama olarak tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz


  • Kış Mevsiminde Ne Kadar Sürede Halıları Teslim Ediyorsunuz?

Ortalama 5 ve 8 gün arasında halılarınızı teslim ediyoruz. Bu süreyi aşmamaya özellikle dikkat ediyoruz. Halıların çokluğu da bu süreyi etkilemektedir. Eğer halılar az ise 5 günde teslimi sağlanıyor. Ancak halı sayısı çok ise en fazla 8 gün olacak şekilde halı teslimi yapılıyor.


  • El Dokuma Kilimleri Nasıl Yıkıyorsunuz?

(El dokuma halısı için özel yıkama metotları devreye girmektedir. El dokuma halısı makine ile yıkanmıyor. Tamamen elle yapılarak ve özel yıkama eldivenleri kullanılarak yıkama gerçekleşiyor. Böylece el dokuma halınıza en ufak bir zarar bile gelmiyor. Özellikle buna dikkat ederek her halı türünü dikkatli bir şekilde yıkayıp sizlere teslimini sağlıyoruz.)