HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Gül Halı Koltuk  Yıkama ve Temizlik Hizmetleri.

Tecrübeli ekibimiz ile halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkama, koltuk temizliği, yorgan, battaniye yıkama, halı kenarı overlok konusun da sayılı öncü firmalar arasındayız.
 
Halı yıkama ve el halılarının temizliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızda  mevcuttur.
Tesisimiz  günde 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir.
 
Müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz .
 

Günümüzde ailelerin iş yaşamlarının yoğunluğundan kaynaklanan bir takım işlerin zorlaştığı ve daha çok masraf ve zaman kullanmak zorunda kaldıklarını görüyoruz.


Evet bu duruma en çok evlerinizdeki halı ve koltuktemizlenmesine ihtiyaç duyduklarında karşılaşıyorlar.

Halı vekoltuk kullanımı ve bakımı hakkında bazıyardımcı bilgiler vermek istiyorum.Derinhalı temizliği en az yılda bir kez yapılmalıdır. Evinizde yaşayan kişi sayısıfazla ise, o zaman yılda iki kez yapılması en iyisidir. Halı ve koltuklarınızındaha uzun ömürlü olmasını sağlamak için evinizin stratejik kısımlarına kilim vepaspas yerleştirerek halınızın kısa zamanda kirlenmesini önleyerekhalılarınızın daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mümkün olduğunca dökülmelerive lekelere çabuk müdahale edin. Aşırı kum ve kir  halı liflerine, ipliklerine zarar verebilir.Bozulan lif ve ipler daha kolay temizlenmesini engelleyebilir. Kaliteli birelektrikli süpürge ile düzenli olarak yapılan temizlik halınız için uzun ömürlüve aynı zamanda minimum toz seviyelerini tutmaya yardımcı olacaktır. Halı bakımı sıcak su, anti bakteriyel temizlikmaddeleri, el değmeden ve vakumlamalı makinalar tarafından yapılmalıdır. Gülhalı ve koltuk yıkama firmasıda bu ihtiyaçlara çevap veren firmalardan birtanesidir.

Halı yıkamaktaki maksat yıl içerisinde içerdeve dışardan oluşan kirlenme yağlanma tozlanma ve bakterilenmeleri ortadankaldırmak. Daha sağlıklı yaşanabilir ve huzur verici bir ortam sağlıyarak  sevdiklerimize ve kendimize kaliteli biryaşam sunmak için gereklidir. Ev imkanlarında bu şekilde yapabilmek zorolduğundan halı ve koltuk yıkama firmaları bize kolaylıklar sunmaktadır.Gül halı ev koltuk yıkama firması size bu işlerin profesyonelce en kaliteli birşekilde çözüp bulmak için her türlü teknolojik makine ve aletlerden faydalanır.

Gül halı ve koltuk yıkamasizlere bu hareketli ve dinamik hayat içerisinde değerli olan zamanınızıharçamadan en profesyonel personel ve makinalarla hizmet edecektir. Kaliteliprensipli ve müşteri memnuniyetine önem veren firma ulaşım ve iletişimkonularında sizleri memnun edebilecek bir performans sunmaktadır. Gül halıve koltuk yıkamaya bu hizmetlerinden dolayı tebrik ediyor. İş dünyasındaonlara başarılar diliyorum.


Saygılarımızla
Gül Halı Koltuk Yıkama