Eryaman Koltuk Yıkama


ANKARA ERYAMAN KOLTUK YIKAMA

Günümüz döneminde koltuk her evin temel ihtiyaçlarından birisi olarak kabul görmektedir. Tahminen M.Ö.4000 yıllarında o dönemde yaşayanlar taş veya ağaçtan oluşturulmuş yükselti şeklinde koltuk üzerlerinde otururlarken, gelişen zaman ve teknoloji ile günümüz döneminde birçok çeşit koltuk modelleri daha konforlu ve modern şekilde üretilerek insanların kullanımına sunulmaktadır. Koltuk geçen zaman içerisinde her geçen gün değişim göstererek en son yaylı, süngerli halini almıştır. 

Günümüzde koltuk ihtiyacı sadece evlerimizde değil, aynı zamanda iş yerlerimizde, toplantı salonlarında, sinema ve tiyatro salonlarında, hayatımızın birçok alanlarında kullanılmaktadır.

Koltuk kelime anlamı olarak, koltuğun her iki yanlarında kolumuzu rahatça yaslama yeri olan kol kısmındaki kol kelimesinden türemiştir.

Hayatımızın birçok alanında kullanılan koltuklar, tekli, ikili, üçlü, L köşe koltuk, takım koltuk v.s. gibi değişik isimlerle, model, çeşit ve renklerle üretilmektedir. Dolayısıyla koltuklar o kadar çok alanda kullanılmaktadır ki, kullanım sıklığından dolayı da koltuklarımızın çok sık kirlenmesi kaçınılmaz olmuştur. Koltuklarımız özellikle oturduğumuz minder, sünger yanlarındaki aralıklardan toz, bakteri, kir v.s  koltukların iç kısımlarına kadar işlemektedir. İlkel yollarla yaptığımız koltuk temizlikleri tam anlamıyla iyi sonuç vermediği için koltukların dip kısımlarındaki toz veya bakterileri yeterince iyi temizleme imkanını ortadan kaldırmaktadır. İşte tam bu durumda Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız her türlü koltuklarınızı en iyi, hijyenik, anti bakteriyel bir şekilde en uygun fiyatlarımızla, en modern araç, gereç, makina ve malzemelerimizle temizleme imkanı sunmaktadır. 

Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip personellerimiz, son derece modern makinalarımız ile müşterilerimize ait koltuklarının en mükemmel derecede yıkanmasını ve temizlenmesini sağlayarak, müşterilerimizin %100 memnuniyetini hedefleyen garantiler sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında hiçbir müşterimizden olumsuz bir tepki almayan Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız, bu alanda her zaman hassas bir şekilde çalışmalarını devam ettirmeyi hedeflemiş ve amaç edinmiştir.


KOLTUK YIKAMA

Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle firmamızı aramanız veya şahsen müracaat ederek, koltuklarınızın temizliği için servis hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz. Sonrasında Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız tarafından size verilecek randevu günü ve saatinde servis hizmetini verecek ekip adresinize gelerek, koltuklarınızı yerinden teslim alarak, yapılacak iş karşılığında ileride herhangi bir karışıklığa meydan vermemek için firmamıza ait etiket müşteriye teslim edilir ve koltukları itinalı bir şekilde paketleyen servis personelimiz tarafından Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamıza getirilerek, koltuklar son derece sorunsuz bir şekilde deneyimli personeller tarafından temizlenmeye başlar. 

Not: Koltukların yıkama işlemleri, müşterinin isteği doğrultusunda firmamıza getirilmeden bulundukları ortamda taşınabilir makinalarımız ve malzemelerimiz ile yerlerinde yıkanıp, temizleme işlemeleri en üst seviyede yapılabilir.

Koltuk Yıkama Aşamaları:

  • 1' nci aşama: Yüksek devirli vakumlu toz alma makinalarımız ile koltukların en ince detayına kadar toz, her türlü kıl v.s temizlenir,
  • 2' nci aşama: Bu aşamaya geçildiğinde anti bakteriyel özellikteki özel karışımlı deterjanlarımız kullanılarak, püskürtme makinamız ile koltukların kumaşının en ince detayına kadar ıslanarak işlemesini sağlanarak, kir, leke gibi zararlı unsurların yumuşamaları için yaklaşık en az 5 dakika beklenir,
  • 3' ncü aşama: En az 5 dakika bekleme süresi geçtikten sonra koltukların kumaşlarında en ince detayına kadar fırçalama makinamız aracılığı ile tecrübeli personellerimiz tarafından belirli devir ve baskı uygulanarak fırçalanır. Bu şekilde koltuklar üzerindeki kir, leke, koku v.s. arındırılması ve temizlenmesi sağlanır,
  • 4' ncü aşama: Bu aşamada koltuklar üzerindeki ve içerisine işleyen nem veya ıslaklığın giderilmesi için vakumlama makinalarımız ile makinamızın içerisine çekilir. Bu sayede koltuk minder veya süngerlerine işleyen kirli su vakumlanarak nemden dolayı koku kalması veya bakteri oluşması önlenir. Bu aşamada Vakum makinasının aparatından vakumlanarak geçen suyun rengi temiz olana kadar koltuk yıkama işlemi olan 3 ncü aşama tekrar edilerek yenilenir,
  • 5' nci aşama: Koltuk yıkama işleminin bu safhasında koltuk kurutma işlemi yapılır. Bunun için yüksek devir ve ısı kaynağı olan kurutma makinalarımız tıpkı fön makinası gibi işlemden geçirilerek, koltuklar üzerinde ve içerisine kadar işleyen nemin tamamen kurtulması sağlanır. Aksi halde nemli kalan koltuklar, zaman içerisinde kötü koku yaymaya ve bakteri oluşturmaya başlar, sonuçta koltukların bulunduğu mekanda çeşitli hastalıklara yol açabilir. 
  • 6' ncı aşama: Koltuklar, yıkanması için firmamıza getirilmiş ise, 5 nci aşamadan sonra hafif bir şekilde parfümleme işleminden sonra itina ile paketleme yapılır, müşteri ile görüşme sonucunda belirttiği tarih ve zamanda istediği adrese servis ekiplerimizce yerlerine montaj işlemleri bitirildikten sonra koltuk yıkama işlemi sonlandırılmış olur.

KOLTUK YIKAMA YIKAMA FİYATLARI:

Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız tarafından diğer firmalara nazaran en ekonomik fiyatlarla en kaliteli malzemelerle deneyimli personellerle koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamız bu ücreti abartmadan, son derece makul bir limitte tutarak, müşterilerin gözünde koltuklarınızın anti bakteriyel yıkanması ve montajına kadar geçen süreçte memnuniyetlerini öncelikli tutmaktayız. Yıkama – kurutma ve teslimat işlemleri biten koltuklarınızın yıkama ve kurutma hizmeti karşılığı siz değerli müşterilerimizden teslim alınan ücret karşılığında size firmamız tarafından faturanız verilmektedir. Bu fatura ile perdelerinizde yaptığımız yıkama ve kurutma işlemleri de ayrıca siz değerli müşterilerimiz adına teminat altına alınmış olmaktadır.  

Koltuk yıkama talepleri için Ankara Eryaman Gül Koltuk Yıkama firmamızdan gulhalikoltukyikama.com internet adresimizdeki irtibat telefon numaralarımız veya e-mail adresimize yapacağınız müracaat ile ön görüşme yaparak fiyat teklifi alınmasında fayda vardır.

Müşterilerimizdeki en ufak memnuniyetsizlik tarafımıza iletilecek olursa, anında firmamız tarafından gerekli tedbirler alınarak, her zaman için müşteri memnuniyeti için üzerimize düşen görev ile ilgili tedbirler en üst seviyede yerine getirilecektir.

Not: Firmamızda Koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra halı, kilim, yorgan, battaniye, stor perde yıkama v.s. hizmetlerimiz de mevcuttur.  Daha fazla bilgi için tıklayın

Fiyatlandırma ve ödeme işlemleri için, iletişim bölümündeki irtibat numaralarımızdan ulaşarak öğrenebilirsiniz. 

 

Müşteri Yorumları

 

koltuk yıkamaNezmiye Cevşen
  Koltuk yıkamaya ihtiyacım vardı çünkü kız isteme törenimizden önce dünürlere kötü görünmemek için yeni aldığımız koltuk takımlarına sağ olsun damat kahveyi bocaladı. Damada gülmeye çalışan sağdıcı da dökünce koltuklarımız berbat haldeydi. Ya yenisini aldıracaktık damada ya da sizi arayacaktık. Biz de tuttuk sizi aradık 8 saat içinde teslim ederiz dediğinizi duyunca çok şaşırmıştım ama gerçekten de teslim ettiniz. Teşekkürü borç bilirim.
ankara halı yıkamaHariye Gül Özdemir
  Köy Evimizi su basması olmuştu halılarım koltuklar leş gibiydi. Öyle bir koku daha önce hiç duymamıştım. En az 3 firma aramışımdır kimsegüven vermedi. Firmanızı aradığımda ise gün içinde gelip alacağınızı ve bir kaç güne teslim edeceğinizi söylediniz. Bunu duyunca tabi ki şimdi dedim inanılmaz bir fiyat isteyecekler. Ama yanılmıştım fiyatta bir değişiklik olmadığınız gönlümün ferah olması gerektiğini belirttiğinizde dünyalar benim olmuştu.
halı yıkamaEce Nur Kalkan
  Ramazan Bayramı sürecindeydik geçen sene daha önce de size yıkatıp memnun kaldığım için bu sefer koltuklarım için sizi aradım. Normalde bir kaç saat içinde geleceğinizi fakat bayram dolayısı ile başka güne randevu verebilir miyiz diye bilgilendirmeniz, müthiş kibar çalışanlarınız ve sözünüzün eri oluşunuzdan dolayı tüm Ankaralılara sizi tavsiye ediyorum.
halı yıkamaNazan Acıbadem
  Ankara halı yıkama şirketleri için nadide olanısınız. Halılarım geldi çok temiz ve çok güzel kokuyorlar. Ve de teslimatı istediğim saat içinde getirdiler. Çok memnun kaldım arkadaş çevreme ve akrabalarıma tavsiye edeceğim ve bir sonraki süreçte koltuklarımı da yıkatmak istiyorum. Aldığınız müşteri memnuniyetlerini okuyorum. Umarım halı konusunda olduğu başarı koltuklarda da vardır :)