icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Gizlilik

www.gulhalikoltukyikama.com internet sitesi gizlilik ilkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri “Gül Halı ve Koltuk Yıkama”tarafından, “Gül Halı ve Koltuk Yıkama”nin gizlilik konusundaki  sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler  www.gulhalikoltukyikama.com web  sitesi gizlilik ilkelerini ve web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılır.

Sitemizde aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için cookielerden yararlanılmaktadır. Cookielerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması. 18 yaşından küçüklerin, gulhalikoltukyikama.com web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından “ Gül Halı ve Koltuk Yıkama” sorumlu tutulamaz.

Sitemizin kayıt formunda, kullanıcılarımız iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, mail adresi... gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini üyelerimize, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanılır. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılır.  İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanarak istenilen tüm durumlarda da kullanılır.

Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılır. Kullanıcı bilgileriniz gizli tutulup


3. Şahıslarla paylaşımı yapılmayacaktır.

Servis Çağır