icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Yorgan Yıkama

Yorgan ve Battaniye Temizlik İşlemi

    Yorgan ve battaniyelerin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

    Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj'lanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.

    Ayrıca yorgan ve battaniyeler makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz.Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.


    Tüm Hizmetlerimiz    :  Halı Yıkama - Koltuk Yıkama ( Koltuk temizliği ) - Battaniye Yıkama - Yorgan Yıkama - Halı Kilim Overlok

    Hizmet Bölgelerimiz Sincan, Eryaman, Ümitköy, Etimesgut, Batıkent, Eryaman, Elvankent, Yenikent, Çayyolu


Servis Çağır