icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Halı Yıkama

Gül Halı Yıkama, Kaliteli Güvenilir ve İnsan Sağlığına Zararsız ürün kullanmaktadır.

 

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattıgı kadar zamanında iyi temizlenmeyen halı ve koltuklar hijyen açısından önemlidir. Hızla büyüyen halı yıkama sektorü, halı yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları olsada halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hemde birçok olumsuzluklar yaşanacaktır.

Gül Halı Koltuk Yıkama
olarak biz kullandığımız malzemelerin insan sağlığına zararlı ürünleri kullanmamaya özen gösteriyoruz bunun yanısıra son teknoloji makinelerimiz ile hijyenik ve güvenle kullanmanızı garanti ediyoruz.


Halı yıkama'da kullanılan temizlik malzemelerinde kaliteli ve güvenilir firmaların deterjanları kullanılmaktadır.

 

bu sayede zararlı bakteri ve haşerelerden arındırılmış olarak müşterilerimiz halılarını güvenle kullanabilirler.


Ankara Halı Yıkama

Halılarınızın ilk günkü gibi tertemiz kalması için hizmet veren Ankara Halı Yıkama firmamız sayesinde rahat edebileceksiniz. Evlerinize misafir kabul etmeden önce veya ofislerinizde dekorasyonu tamamlarken ihtiyacınız olan hizmetlerden birisi de halı gül yıkama sayesinde olacaktır. Ankara'da yaşayan vatandaşlarımızın bulundukları ilçelere göre en iyi hizmetleri sunuyoruz. Sizler de uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Evde tek başınıza halı yıkamak zorunda kalmamanız için hemen ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimizi paylaşıyoruz. Yıl içerisinde birden fazla yıkanması gereken ve sık kullanılan halılarda mikrop, bakteri ve çeşitli zararlıların yok edilmesini sağlıyoruz. Kirlerden, tozlardan ve çeşitli lekelerden doğru bir şekilde kurtulmanız için adım atmaktayız.

Halılarınızın çok daha parlak bir görünüme ulaşması ve formunu koruması için uygun yöntemleri uygulamaktayız. En avantajlı halı yıkama hizmetlerinin adresi olan firmamızda sizleri bekleyen kaliteli ve güvenilir hizmetlerin bulunduğunu aktarıyoruz. Ankara halı yıkama uygulamalarımız sayesinde tüm mikroorganizmaların yok edilmesini sağlıyoruz. Halılarınızın çeşitleri ne olursa olsun, güvende olduğunu hissedeceğinizin altını çizmekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamıza ulaşmanız halinde, metrekaresine göre en ideal fiyatları duyabileceğinizi vurgulamaktayız. Halılarınızı adreslerinize kadar gelerek teslim alacak olan ekiplerimizin, son teknolojiye sahip yıkama makinelerini kullanacağını aktarıyoruz. Büyük bir ustalık isteyen halı yıkama hizmetlerinde doğru adrestesiniz. Detaylı bilgileri alabilmek için halı yıkama ekiplerimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Halılarınızın hijyenik bir şekilde ve güvenilir ortamlarda temizlenmesi için adım atmaktayız. Tüm lekelerin çıkarılmasını sağlayacak özel şampuanları kullanarak işlemleri sürdürüyoruz. Halı yıkama aşamalarını başarılı ve güvenli şekilde tamamlıyoruz. Sizler de toz alınması, yıkanması, durulandıktan sonra kurutulması gibi işlemlerde ve sonrasında paketlenmesinde ustalıkla çalışacak olan firmalarımıza güvenebilirsiniz. Böylece otomatik makinelerimizin güvenli ve kaliteli hizmetleriyle tanışabileceğinizin altını çizmekteyiz. En güvenli yıkama hizmetlerini ve kolay ödeme seçeneklerini bulacağınız adresimiz ile zor durumda kalmayacaksınız. Ankara Halı Yıkama firmamızı arayarak fiyatları öğrenebilir ve halı türlerinizle ilgili bilgileri verebilirsiniz. Böylece kısa sürede söz verdiğimiz hizmetleri hemen almaya başlayabilirsiniz. Halılarınızın modellerine göre özenli hizmetleri sunan firmalarımızda yıkanan bazı halı türleri şu şekildedir:


MAKİNA HALISI YIKAMA

Ev halkının sağlığını tehdit edecek unsurlardan kurtulmaları için MAKİNA HALISI YIKAMA hizmetlerini sunuyoruz. Hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden sürdürmekteyiz. En iyi ve kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak, kısa sürede yıkama işlemlerini tamamlıyoruz. Halı yıkama şampuanlarını ve makineleri uygun şekilde kullanıyoruz. En teknolojik halı yıkama yöntemleri ve ekipmanları ile tanışmak için bizleri hemen arayabilirsiniz.


YÖRÜK HALI YIKAMA

Başarılı bir şekilde YÖRÜK HALI YIKAMA hizmetlerinden faydalanmanız için harekete geçiyoruz. Tecrübeli ekiplerimizin doğru yıkama formülleri sayesinde ürünlerinizin deforme olmayacağını görebileceksiniz. Halılarınızın ipliklerine ve dokuma çeşitlerine göre en uygun fiyatlarla yıkanması için profesyonel hizmetleri sunmaktayız. Yaşam koşullarınızı daha sağlıklı hale getirecek olan firmalarımız ile bakteri ve mikrop yuvası haline dönen halılarınızın tertemiz hale geleceğini görmüş olacaksınız.


ÇİN HALISI YIKAMA

Elde yıkama esnasında zarar gören halı çeşitleri arasında çin halıları bulunmaktadır. Bu nedenle de bozulma riskini yaşamamak için doğru ellere teslim etmeniz gerekecektir. Renklerinin karışmaması ve solmaması için profesyonel halı yıkama firmalarımızın desteğini almanıza olanak verilecektir. ÇİN HALISI YIKAMA için uygulanan manüel çalışmalarımızdan bu sayede faydalanabilirsiniz. Halılarınızın tozları alındıktan sonra canlı ve parlak görünüm alması için en uygun yıkama programı uygulanacaktır.


STEP HALI YIKAMA

Daha hassas iplik yapılarına sahip olan halılardır. Bu nedenle kullanılan temizleme ürünlerinin ve malzemelerinin özenle seçilmesi gerekmektedir. Çok sert olmayan ovalama fırçasının kullanılması gerektiğinden profesyonel ellerde yıkanması son derece önemlidir. STEP HALI YIKAMA işlemlerinde güven kazanan firmalarımız, uzun yıllar aynı formda kullanmanız için destek olacaktır. Böylece step halılarınızın güzelliğinden ödün verilmeyeceğini vurguluyoruz.


EL DOKUMA HALI YIKAMA

Evde EL DOKUMA HALI YIKAMA işlemleri son derece zahmetlidir. Bir yandan temiz ve hijyenik ortamlara kavuşmak isterken, bir yandan eziyet yaşamamak için işinin ehli olan halı yıkama firmalarımızdan yardım talep edebilirsiniz. Böylece ürünleri tertemiz bir şekilde ve ambalajlanmış olarak teslim alabilirsiniz. Kısa sürede, ekonomik ve pratik şekilde hizmetleri elde edebileceğiniz bir adres olduğumuzun altını çiziyoruz.


YÜN HALI YIKAMA

Kullanması ve temizlemesi zahmetli olan halı çeşitlerinden birisi yün halılardır. Evlerde genellikle kullanılan ve sıcak suda temizlendiğinde zarar gören yapıya sahip olan bu halılar için profesyonel halı yıkama firmalarından bilgi almanız gerekmektedir. YÜN HALI YIKAMA esnasında kullanılacak doğal şampuanları en iyi şekilde seçen firmamız sayesinde yünlü yapısının zarar görmeyeceğini vurgulamaktayız. Yıkama ve kurutma gibi işlemlerin daha doğru ve ideal biçimde gerçekleşeceğini görmüş olacaksınız.


NEPAL HALI YIKAMA

Uzak doğunun kültürünü ve zenginliklerini yansıtmakta olan Nepal halı ürünlerinin fiyatları bir hayli yüksektir. Zengin bir şekilde bulabileceğiniz modelleri satın aldıktan sonra temizlik konusunda problem yaşamayabilirsiniz. Halılarınızın üstündeki kirlerden, lekelerden ve tozlardan en ideal şekilde kurtulabilmek için NEPAL HALI YIKAMA konusunda profesyonel olan adreslere başvurmanız gerekmektedir. Elde dokunan bu halı modellerini yüksek fiyatlarla yıkayacak firmalardan uzak durmanız gerekmektedir.


İPEK HALI YIKAMA

Büyük emek vererek dokunmuş olan ipek halıların çok değerli olduğunu belirtebiliriz. Bu nedenle temizliğinin de titizlikle yapılması gerekmektedir. Evlerinizde tek başınıza yapacağınız uygulamalar ipek halılarınıza zarar vereceğinden mutlaka profesyonel destekleri almanız gerekecektir. İPEK HALI YIKAMA uygulamalarımız sayesinde halılarınızın formunun zarar görmeyeceğini vurgulamaktayız. Bitkisel temizlik ürünleri ve kireçsiz suyla yıkanacak olan ipek halılarınızı tertemiz kullanmanıza olanak verilmektedir.Anahtar Kelimeler :  Halı Yıkama sincan,eryaman Halı Yıkama,Cankaya Halı Yıkama,Ümitköy Halı Yıkama,Halı Yıkama etimesgut,Batıkent Halı Yıkama,Eryaman Halı Yıkama,Ankara Halı Yıkama,Elvankent halı yıkama, yenikent halı yıkama,Balgat halı yıkama,Çayyolu halı yıkama,Balgat halı yıkama
Servis Çağır