icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Halı Yıkama Sincan

Gül halı yıkama sincan ankara

HALILARINIZI NASIL YIKIYORUZ


Halılarımıza günlük hayatta sürekli üzerinde durduğumuzdan toz birikmektedir. Bu biriken toz alerjik olarak insana büyük zararlar vermektedir.
Öte yandan astım, bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan insanlara çok daha büyük etkiler yapabilmektedirler.
Toz ve kir biriken halılar günlük hayatta üzerine bastığımız için kir ve tozlara halının sert ve sıkışık diplerine hapseder.

Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler bu kirden kurtulmanızda size yardımcı olamazlar.
Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz.


Yapılan araştırmada bu ev de ya da iş yerlerinizde ki halı temizleme yeterince sağlıklı olamamıştır. Gül Halı Yıkama firması size titiz temizlik imkânı sunmaktadır. Sadece halı yıkama için üretilmiş özel makineler yardımı ile halılarınız ilk gün ki temiz halinde tutulur.


Halınızda oluşan çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler yardımı ile tamamen hijyenik olarak temizlenmektedir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır.
Tamamen uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun makineleriniz vasıtası ile temizlik işleminiz yapılır. Hijyenimizden emin olmak için tesisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Sincan Halı Yıkama
Ankara Sincan halı yıkama alanında sistemli bir çalışma arıyor iseniz, doğru yerdesiniz demektir. Sizler de profesyonel bir halı yıkama temizliği sunan firmamızdan kolaylıkla yaralanabilirsiniz. Halı yıkama konusunda öncü bir firma olarak Ankara genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Güvenilir, detaylı yıkama ve hassas halı yıkama özelliği ile halılarınıza bu koşullar kapsamında hiçbir şekilde zarar verilmez.


Güvenilir Halı Yıkama Hizmetleri

Ankara Sincan halı yıkama hususunda; halı süpürme, çırpma ve yıkama kurutma işlemi yapmaktayız. Ek olarak halı yıkama hususunda varsa leke çıkartma hizmeti de vermekteyiz. Verilen bu hizmetler halının türüne göre sağlanır. Çünkü halı makine halısı ya da el dokuma halısı olarak ayrılabilir. Bu iki işlevsel ürün kapsamında sizlere detaylı ve profesyonel bir çalışma sağlanacaktır. Dört mevsim halı yıkama işlemi için bu alandan her mevsime özel yararlanabilirsiniz. Her mevsim uygun yıkama ve kurutma koşullarını oluşturmaktayız. En yakın halı yıkama merkezi olarak desteklerimizi bu hususta sağlamaktayız.

Ankara Sincan halı yıkama firması olarak Gül Halı ismi ile Ankara genelinde hizmet vermekteyiz. Halılarınız aynı gün alınır ve aynı gün yıkanmaya başlanır. Bu nedenle hızlı bir yıkama sistemi kurulur. Dört mevsim halı yıkama olarak, her gün kirli halıların toplanması, en yakın halı yıkama merkezimize getirilmesi ve yıkanması, ardından hızlı kurutulması ve müşteriye teslimi sağlanır. Halı yıkama hususunda gelinen son nokta ile birlikte güvenilir bir çalışma sizlere uygun şekilde sunulur. En yakın halı yıkama merkezi olarak sizlere uygun desteği bu hususta sağlamaktayız.

Ankara halı yıkama firması olarak vermiş olduğumuz bu hizmet sadece halı yıkama ile sınırlı değildir. Dört mevsim halı yıkama koltuk yıkama, kilim, yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde verilmektedir. Bu sayede yıkanması ve temizlenmesi gereken her ürünü güvenle en yakın halı yıkama firmamıza iletmeniz mümkündür.


Dört Mevsim Halı Yıkama

Genellikle pek çok kişide halıların bahar ve yaz aylarında yıkandığı şeklinde düşünce hakimdir. Ancak gelişen teknolojik imkanlar ve kurutma sistemleri sayesinde dört mevsim halı yıkama yapılabilir. Bu sayede halıları temizletmek için havaların ısınmasını beklemeye gerek yoktur. Dört mevsim aynı titizlik ve özenle temizlenen halılar sayesinde yaşam alanları daima tertemiz kalabilir.

Tüm halı yıkama hizmetlerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal ürünler kullanılır. Bu sayede halıların diplerine biriken kirler ve mikroplar da arındırılmış olur. Halıların en verimli şekilde temizlenmesi için halılar ilk olarak çırpma makinesinden geçirilir ve böylece toz ve havlar en az seviyeye indirilir. Ardından çok fırçalı ve çitilemeli özellikleri olan makinede tam otomatik şekilde yıkama ve durulama işlemleri gerçekleşir. Bu işlem bittikten sonra sıkma makinesinden geçirilir ve yıkama sırasında halıda oluşan su giderilir. Son olarak halılar kurutma bölümlerine alınarak kurutulur ve ardından son kontrolleri yapılır. Parfümlü olacak şekilde ambalajlanan tüm halılar müşteriye teslim edilir. Bu aşamaların her biri mevsim engeli olmadan gerçekleşir. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz her an halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?


Dört mevsim halı yıkama hizmeti için önemli olan nokta halının türüne uygun temizlik yapılmasıdır. Örneğin el dokuma ve ipek halılar daha hassas bir yapıya sahip olduğundan bunlar için yapılacak temizliğin makine halılarından farklı olması gerekir. Bu noktada firma çalışanlarının eğitimleri ve deneyimleri ön plana çıkar. Her birinin işinde profesyonel olması makinelerin doğru kullanılmasını ve bu sayede halıların tertemiz olmasını sağlar. Dileyen herkes istediği an bu hizmetten yararlanabilir. Tüm hizmetlerde müşteri ve çözüm odaklı olarak verilir.Servis Çağır