icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Halı yıkama ümitköy

halı yıkama ümitköy


Ümitköy halı yıkama; Halı, koltuk, yorgan, battaniye, halıflex yıkama konusunda hizmet veren firmamız, en son teknoloji makineleri kullanmakta ve kullanmış olduğumuz yıkama şampuanlarıyla da sağlığınızı önemsemektedir.

Gül halı yıkama fabrikası kurulduğu günden beri, öncelikle güveninize layık olmayı hedeflemiştir. Ticari kazanç kaygımız yoktur. Profesyonel halı yıkama hizmeti veren ender firmalardan biriyiz ve hep kalitemizi en üst seviyelere çektik.

Yıkama hizmetlerinde farklı firmaları kendimize rakip görmedik, aksine daha kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarını yakından takip ettik. Eksiklerimizi görebilmemiz ve gidermemiz açısından lütfen her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimnle paylaşın.

Sizlerle büyümek, güveninize layık olmak istiyoruz. Halı yıkama oldukça önem arz eden, sağlığımızı ciddi anlamda ilgilendiren son derece titizlikle yıkanması gereken evimizin olmazsa olmazlarıdır.

Halı yıkatırken, halılarınızın ne tür aşamalardan geçtiğini, ne tür ortamlarda ve hangi şampuanlarla yıkandığını lütfen iyi analiz edin. Halı yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerimize kapısı her zaman açıktır. Halı yıkama yanı sıra, koltuk, yorgan, battaniye, halıflex ve yerinde halı yıkama hizmetleride vermekteyiz.Gül halı yıkama olarak, eryaman ve bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz halı yıkama servisi için, Gül halı yıkama servis numaralarımızı arayabilirsiniz.Ümitköy Halı Yıkama Servisi Telefon Numaralarımız;

GSM 0541 270 90 98
GSM 0555 850 53 74
TEL  0312 269 90 98
TEL  0312 270 46 46

 

Müşteri Yorumları

 

halı yıkamaŞenay Akbaş
  Halılarımız mis gibiydi. Daha öncesinde ismi lazım değil bir başka firmaya vermiştim. Bırakın kan lekesini çay lekesini bile çıkaramamışlardı. Geri götürmelerini istedim kabul etmediler. Para iadesi istedim reddettiler. Kavga ettiğimizle kaldı halımız berbat haldeydi moralimiz de bozuk. Mecburen sizi aradık ve çok kısa sürede gelip aldınız nasıl bir araç sayınız var ise. Ankara’nın her bir köşesine yetişen ve sevecen çalışanları olan bu harika firmaya teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.
stor perde yıkamaDuha Özdemir
  Stor perdelerim leş gibiydi kalorifer isi ve tüm evin tozu. Ama sonuç bir harika ilk günkü gibi canım storlarım. Şimdi sıra halılarımda…

Servis Çağır