Stor Perde Nasıl Yıkanır ?

STOR PERDE YIKAMA

Evlerimizde, ofislerde, her türlü iş yerlerinde, pencerelerde, aksesuarlarımız arasında vazgeçilmez bir parçamız olan perdeler,  çeşit ve model olarak o kadar çok fazladır ki saymakla sayfalara sığdıramayız. Özet olarak perde çeşitleri arasında, zebra perdeler, tül perdeler, fon perdeler, ip perdeler, jaluzi perdeler, çiftli sistem perdeler, stor perdeler v.s çeşitlerdir. Ayrıca her perde çeşitleri arasında ayrı ayrı modeller mevcuttur. 


NEDEN STOR PERDE ?

Stor perde ofislerde, mutfaklarda ve evlerde her alanda dahi kullanılabilecek modelleri, renkleri ve desenleriyle, kullanım kolaylığı ve temizliklerinin kolay yapılabilmesi, her türlü dekora uygun modellerinden dolayı perde çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında girmiştir. 

Stor perde modelleri diğer perde çeşitlerine göre ucuz olmasına rağmen, son derece kullanışlı ve temizliği kolaydır.

Stor perdelerin en büyük özelliği mekanizmalı perde olarak ilk üretilen olmasıdır. Zaman içerisinde stor perdeler o kadar çok popüler olmuştur ki, stor perde çeşit ve modelleri gün geçtikçe kendini devamlı yenilemiş, model ve çeşitler arasına keten zemin, desenli baskılı stor perdeler, jakar dokuma modelleri ile perde çeşitleri arasında yerini almıştır. 

Stor perde çeşitleri, polyester iplikli çok sık dokuması ve sonrasında dokuma üzerine pvc kaplaması özelliği sonucu güneşe dayanıklılığı ile diğer perdelere kıyasla tercih sebebi olarak ön plana çıkmıştır. 

Stor perde fiyatları genelde metrekare olarak belirlenip, ölçünüze göre bitmiş stor perde fiyatları olarak müşteriye sunulmaktadır. 

Stor perde muazzam kullanışlı ve pvc kaplama özelliği sayesinde kiri içine hapsetmez, sadece silinme ile ilk günkü gibi pırıl pırıl olması en büyük özelliğidir. 

Stor perde serisinin en çok tercih edilen ürünü, polyester stor perdedir. Bu perde çeşidinin pvc kaplı serisi, stor perdenin yıkamasının mükemmel seviyede olmasını, zemin kirini kolay ve rahat atmasını sağlayan özelliği ile öncelikli tercih edilmesinin yolunu açmaktadır.

PVC stor perde, Stor perdenin en kullanışlı ürünüdür. PVC stor perde yıkaması, deterjan bile kullanmadan nemli bir bez ile perdenin üzerini silmek yeterli olacaktır.


  

STOR PERDE ÖZELLİKLERİ

Stor perdelerin en büyük özellikleri, kumaş üzerinin pvc kaplama özelliğinden dolayı silinebilir özellikte olması, mekanizmasının yukarı – aşağı hareket edebilmesi, kumaşının kalın gramajlı olması, zincir yönünün kullanıcı tarafından her zaman için değiştirilebilmesi, etek profil kumaşının kendi kumaşı ile kaplanmış olması, opsiyonel çeşit olarak metal zincir, kapalı kasa, metal kasa, etek kesim ve boncuk özelliklerinin olması, her ölçüye göre metre kare olarak hazırlanabilmesi, kornişe kolay monte edilebilen aparatının olması, çocuk kilidi v.b. gibi özellikleri stor perdeleri vazgeçilmez yapabilmektedir. 

Son zamanlarda perde alanında değişen model ve tarzları nedeniyle perdelerin artık profesyoneller tarafından yardım alınarak temizlenmesi ihtiyacını da doğurmuştur. 

STOR PERDE YIKAMA

Stor perdelerin yıkama ve temizleme işlemi her ne kadar pratik olsa bile günümüzde özellikle kadınların yoğun bir şekilde çalıştığını düşünürsek, ev işlerine yeterince vakit ayıramaması nedeniyle her işte olduğu gibi stor perde yıkama ve temizleme şirketleri ortaya çıkmıştır. Zaman içerisinde bu şirketler daha da profesyonel bir hale gelerek, stor perdelerin evlerden sökülerek, temizlemeye götürüp, temizlik sonrası tekrar stor perdelerin yerlerine monte edilmesini yapmaktadırlar. Böylelikle özellikle çalışan kadınların dışarıdaki profesyonel stor perde yıkama firmalarından destek aldıklarını görebilmekteyiz.  

STOR PERDE YIKAMA FİYATLARI

Ankara stor perde yıkama tarafından diğer şehirlere nazaran en ekonomik fiyatlarla en kaliteli malzemelerle deneyimli personellerle stor perde yıkama hizmeti verilmektedir. Takdir edersiniz ki her işte olduğu gibi yapılan bir işin karşılığında emeğin, kullanılan bir malzemenin veya hizmetin karşılığında belirli bir ücretin talep edilmesi son derece olağandır. Ancak Ankara stor perde yıkama firması bu ücreti abartmadan, son derece makul bir limitte tutarak, müşterilerin gözünde stor perdelerinin anti bakteriyel yıkanması ve montajına kadar geçen süreçte memnuniyetlerini öncelikli tutan bir zihniyet içerisindedir. 

2021 yılı için stor perde yıkama fiyatları m2 olarak KDV hariç 6.00 tl’dir. Bu fiyatlar Stor perdelerin model ve çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle Stor perde yıkama talepleri için Ankara stor perde yıkama firmasından ön görüşme yaparak daha sonrasında oluşabilecek sorunlara karşı fiyat teklifi alınmasında fayda vardır.,


ANKARA STOR PERDE YIKAMA

Stor perde model ve çeşitleri, gerek kullanım gerekse güneş ışınlarından dolayı zarar görme ihtimali de düşünüldüğünde perde dokusuna zarar vermemesi için temizlik esnasında kullanılacak deterjanın çok özel seçilmesi gerekmektedir. İşte bu alanda Ankara stor perde yıkama firmaları teslim aldıkları stor perdelerinizi içinizi rahat ettirecek şekilde çok özel deterjanları ve yıkama makinaları perdelerinizin özelliklerine ve görünüşlerine zarar vermeden mis gibi kokulu ve tertemiz bir şekilde evinize kadar teslim ettiği gibi stor perdelerinizin montajlarını da yaparak, mutlu bir şekilde kullanmanızı sağlar. 

Stor perdelerin ev ve apartman ortamlarında temizliği ve kurutulması için özel ve geniş bir ortamın oluşturulması neredeyse mümkün olmadığı için, profesyonel firmalar tarafından yıkama işlemlerinin yapılması tercih edilmeye başlanmıştır. İşte tam bu esnada Ankara stor perde yıkama ön plana çıkmaktadır. Ankara stor perde yıkama, ürünlerinize uygun deterjan seçimi ve doğru yıkama metotlarının yanında en son teknoloji ile üretilen stor perde yıkama makinaları ile sizlere en güzel doğru hizmeti vermenin gururunu taşımaktadır.

Ankara stor perde yıkama hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle firmayı arayarak, stor perdelerinizin temizliği için servis hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz. Sonrasında Ankara stor perde yıkama firması tarafından size verilecek randevu günü ve saatinde servis hizmetini verecek ekip adresinize gelerek, stor perdelerinizi yerinden sökerek, itinalı bir şekilde paketler, Ankara stor perde yıkama şirketine getirilen stor perdeler son derece sorunsuz bir şekilde deneyimli personeller tarafından temizlenmeye başlar, ilk aşama olarak yüksek buhar sistemi makinalar ile anti bakteriyel temizlik yapılır, sonrasında yıkama işlemine geçilir. Yıkama işlemi biten stor perdeler kurutma odalarına alınır, kurutma işlemi bittikten sonra itina ile paketleme işlemi yapılarak, servis personeli tarafından adresine götürülür. Stor perdelerin montajının servis ekipleri tarafından yapılmasını isterseniz, anında gerekli montaj işlemleri servis ekipleri tarafından yapılarak, stor perdeleri kullanabileceğiniz şekilde sorunsuz, mis kokulu ve tertemiz bir şekilde teslim edilmesi sağlanır.