icon

Müşteri Hizmetleri

0312 269 90 98

Halı Yıkama Çayyolu

ümitköy halı yıkama çayyolu halı yıkama


Çayyolu çevresine halı yıkama hizmeti sunmaktayız,ancak iş kalite ve güvene geldiğinde Gül halı koltuk yıkama teknoloji k altyapısı ile teslim alma, toz alma, yıkama, kurutma ve teslimat aşamasın’dan öncekalite kontrol yaparak en üst seviye müşteri memnuniyeti kazanmanyı hedeflemektedir.

Evlerdeki  temizliğinen büyük sorunlarından biri halılardır. Gül halı yıkama olarak sizleri buyükten kurtarmak için çalışmaktayız.

Gül Halı Yıkama evlere servisi de mevcuttur. Bu servistenyararlanmanız için sadece 10 Mt2’lik bir siparişiniz yeterli olacaktır. Ümitköyhalı yıkama halılarınızı özenle yıkayıp kuruttuktan sonra kapınıza kadar ücretsizolarak teslim etmektedirümitköy koltuk yıkama çayyolu koltuk yıkama

Koltuk Yıkama Hizmetleri


Koltuk yıkama hizmeti veren firmalara yönelmiş durumdadır. Bu firmaların kaliteli hizmet vermesi sonucunda, koltuklarınız deforme olmadan temizlenebilmektedir.Koltuk yıkamak için kullanılan birçok ürün, koltuklarınıza zarar verebilmektedir.

Gül Halı Koltuk Yıkama olarak bu konuda özenli davranarak, koltuklarınızın yapısına uygun ürünler ile temizlik hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmette  her zaman kalite odaklı çalışmaktayız. Koltuklarınızın temizlenme aşamalarını sitemizde ayrıntılı olarak vermekteyiz. Ümitköy koltuk yıkama konusunda sizlere kaliteli hizmet veren firmalardan biri olarak, sizlere hijyen konusunda kalite güvencesi verebilmekteyiz.

Gül Halı Koltuk Yıkama olarak sizlere her zaman  kaliteli hizmet sunarak bugüne kadar faaliyetlerimizi sürdürdük. Kaliteli bir hizmet almak için sitemizi mutlaka inceleyiniz.


Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Hizmetleri için lütfen bizi arayın : 0312 270 46 46

Halı ve koltuk yıkama hizmetleri için ücretsiz servis çağırabilirsiniz hizmet kalitesini arttırmak için soru, önerilerinizi lütfen bize bildiriniz


Gül Halı koltuk Yıkama olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Servis Çağır